Horror. Zwyrodnialec żywcem spalił dwie osoby

W szpitalu zmarła 59-letnia kobieta i 73-letni mężczyzna

Do tragedii doszło na jednym z osiedli w Dęblinie (oj. lubelskie). 25-latek podpalił dom, w którym były dwie osoby. Niestety 59-latka i 73-letni mężczyzna zginęli.  

W czwartek, 8 października, dyżurny dęblińskiego komisariatu dostał zgłoszenie o palącym się domu na jednym z osiedli. Policjanci na miejscu zabezpieczyli działania strażaków oraz ustalali okoliczności zdarzenia. W wyniku poparzeń odniesionych w trakcie pożaru dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala. Niestety ich obrażenia okazały się śmiertelne. W szpitalu zmarła 59-letnia kobieta i 73-letni mężczyzna.

Na miejscu policjanci ustalili, że do podpalił 25-latek. Tuz przed pożarem uciekł z domu. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania.  Po około 15 minutach odnaleźli 25-letniego mieszkańca Dęblina. Mężczyzna był pijany.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jest on odpowiedzialny za powstanie pożaru i śmierć dwóch osób. 25-latek usłyszał już zarzuty zabójstwa, za co grozi mu nawet dożywocie za kratami. Sąd zadecydował o jego tymczasowy aresztowaniu.