Reklama samochody.pl

Ostatnia służba strażaka Arkadiusza Stachowiaka

Profesjonalista, strażak godny naśladowania oraz dobry przyjaciel – takimi słowami określić można st. ogn. Arkadiusza Stachowiaka, który 30 lipca, punktualnie o godzinie 8:00 zakończył swoją ostatnią służbę w wolsztyńskiej jednostce przed odejściem na zasłużoną emeryturę.

Przygodę z pożarnictwem rozpoczął 26 lat temu, kiedy to 1995 roku został przyjęty do służby w Państwowej Straży Pożarnej. Przez lata ciężkiej pracy zdobywał cenną wiedzę i doświadczenie, rozwijając swój warsztat umiejętności a jednocześnie stając się wzorem do naśladowania dla kolejnych adeptów pożarnictwa.

Wyróżniała go sumienność i pracowitość a zaufanie i szacunek jakim darzą go po dziś dzień koledzy tylko potwierdza tezę, że st. ogn. Arkadiusz Stachowiak w sposób wzorowy wypełnił słowa roty ślubowania.

Arkadiusz był prawdziwym strażakiem z powołaniem. Do każdej służby podchodził z pełnym profesjonalizmem. Drugiego takiego Strażaka z takim zaangażowaniem i zapałem chęci pomocy drugiemu człowiekowi nie ma i nie będzie.

W imieniu funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Komendy Powiatowej PSP w Wolsztynie dziękujemy za lata owocnej współpracy. Gratulujemy Arkowi wytrwałości oraz odwagi podjęcia się strażackiej profesji.

Życzymy dalszych sukcesów, samych wspaniałych chwil na zasłużonej emeryturze jednocześnie przypominając, że drzwi do wolsztyńskiej komendy zawsze pozostaną dla niego otwarte.

Portal Wielkopolska na sygnale 112 również dalszych sukcesów, a także wszystkiego dobrego w życiu prywatnym.

Poprzedni artykułDramatyczna akcja nad jeziorem. Strażacy szukają 28-latka
Następny artykułZabójstwo na działkach. Morderca uciekł