Reklama Toyota

Makabryczny wypadek. Zginął motocyklista, pasażerka ma urwaną nogę i walczy o życie. Staranował ich kierowca toyoty (ZDJĘCIA)

Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę, 6 czerwca, w Ocieszynie. Toyota uderzyła w motocyklistę. Mężczyzna kierujący motoru zmarł na stole operacyjnym. Pasażerka motoru straciła nogę. Trwa walka o życie kobiety.

Z pierwszych informacji wynika, że kierujący toyotą nagle zjechał na przeciwległy pas ruch. Tam uderzył w prawidłowo jadący motocykl. Siła uderzenia była duża. Na miejsce wypadku szybko dotarły wozy straży pożarnej z Obornik oraz OSP Ocieszyn i policja. Strażacy zaczęli walkę o życie osób poszkodowanych w wypadku. Zabezpieczyli też miejsce zdarzenia. Dojechały karetki pogotowia ratunkowego oraz wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Ciężko ranni zostali motocyklista oraz pasażerka motoru. Mężczyzna po przewiezieniu do szpitala od raz trafił na stół operacyjny. – Niestety 36-latek mimo wysiłków lekarzy zmarł w szpitalu – mówi st. sierż. Izabela Leśnik, rzeczniczka policji w Obornikach. Do szpitala w stanie krytycznym traiła również pasażerka motoru. Młoda kobieta w wypadku straciła nogę. Podczas zderzenia kończyna została oderwana na wysokości uda. Lekarze walczą o życie ciężko rannej kobiety. Policja ustala przyczynę oraz okoliczności tragedii. Toyotę prowadzi 65-latek.

Poprzedni artykułWypadek ciężarówki z osobówką. Nikomu nic się nie stało
Następny artykułĆwiczenia ratowniczo-gaśnicze na terenach leśnych [ZDJĘCIA]