Reklama samochody.pl

O krok od tragedii. Auto roztrzaskało się o drzewo. Trzy osoby ranne [ZDJĘCIA,WIDEO]

Wczoraj w niedzielę 10 kwietnia przed godziną 20:00 Służby Ratunkowe w Wolsztynie zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym na trasie pomiędzy Kargową a Babimostem w miejscowości Liny. 

Z pierwszych informacji, które otrzymały służby wynikało, że jedna osoba opuściła o własnych siłach pojazd natomiast trzy pozostałe zostały zakleszczone w pojeździe.

Na miejsce natychmiast wysłano dwa zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna oraz z Ochotniczej Straży w Kopanicy, jeden zastęp Ochotników z Siedlca, a także trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz także dwa patrole policji.

Po dojeździe na miejsce potwierdzono zdarzenie. Samochód był tak roztrzaskani, że trudno było poznać jego markę. Jedna osoba opuściła pojazd jeszcze przed przybyciem służb, natomiast pozostała trójka została zakleszczona we wraku pojazdu. Strażacy żeby uwolnić osoby poszkodowane musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby rozciąć karoserie.

Jak ustalili policjanci na miejscu zdarzenia 28-letni mężczyzna mieszkaniec Kargowej kierujący samochodem osobowym marki Renault 19 z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie zahaczył o lewe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia ranny został kierujący pojazdem oraz troje pasażerów w wieku 18,21 i 31 lat.

Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali w Wolsztynie, Nowym Tomyślu i Zielonej Górze. Dwoje pasażerów doznało ogólnych potłuczeń, natomiast najbardziej poszkodowani zostali kierowca oraz 18-letnia pasażerka, u których stwierdzono złamania kończyn dolnych.

Od kierującego pobrano krew do badań. W sprawie wszczęte zostało postępowanie, którego celem będzie ustalenie przyczyn i okoliczności zdarzenia. Droga wojewódzka 313 na czas prowadzonych działań była całkowicie zablokowana.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

Poprzedni artykułWyprzedzając traktor doszło do zdarzenia [ZDJĘCIA]
Następny artykułPojazd jechał z uszkodzonym przednim kołem. Kierowca Opla był… kompletnie pijany