Reklama Toyota

Wyprzedzając traktor doszło do zdarzenia [ZDJĘCIA]

W sobotę 9 maja około godziny 11:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Wielkopolskim odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DW 308 na trasie Kamieniec – Kościan. 

Z pierwszych informacji wynikało, że samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Na miejsce natychmiast wysłano dwa zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Grodziska Wielkopolskiego, jeden zastęp strażaków ochotników z OPS Kamieniec, Policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania. Kierowca samochodu osobowego chcąc wyprzedzić ciągnik siodłowy zahaczył o jego bok. Na całe szczęście nikomu nic poważnego się nie stało i żadna z osób biorąca udział w zdarzeniu nie wymagała hospitalizacji.

Foto OSP Kamieniec

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku i twórz z nami portal wlkp112. Jesteś zainteresowany reklamą swojej firmy na Naszej stronie? Skontaktuj się jak najszybciej z Nami.

Poprzedni artykułStrażacy proszą o pomoc w rozbudowie strażnicy
Następny artykułO krok od tragedii. Auto roztrzaskało się o drzewo. Trzy osoby ranne [ZDJĘCIA,WIDEO]