Nastolatek Volkswagenem staranował betonowy płot. Jest w trakcie kursu na prawo jazdy

Nastolatek kierując Volkswagenem staranował przęsła betonowego ogrodzenia. Okazało się, że nie ma uprawnień do kierowania i jest w trakcie kursu na prawo jazdy. Niestety w najbliższym czasie nie będzie mógł go ukończyć.

Policjanci z łukowskiej drogówki zostali powiadomieni o zdarzeniu do jakiego doszło na ulicy Bartniej. Ze zgłoszenia wynikało, że jadące najprawdopodobniej z nadmierną prędkością auto uderzyło w ogrodzenie posesji.

Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że kierujący Volkswagen 19-latek zjechał z jezdni i uderzył w betonowe ogrodzenie. Siła uderzenia była tak duża, że samochód zniszczył cztery betonowe przęsła.

Ranny 19-latek został przewieziony do szpitala. Na szczęście urazy jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

Pracujący na miejscu wypadku policjanci ustalili, że kierujący Volkswagenem 19-latek nie ma prawa jazdy. Jest w kursu na prawo jazdy. Jak widać to było jednak za wcześnie by samodzielnie kierował samochodem. Wkrótce jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

19-latkowi grozi wysoka grzywna i co najmniej pół roczny zakaz prowadzenia. W tym czasie nie będzie mógł ukończyć kursu i zdać egzaminu na prawo jazdy.

Poprzedni artykuł72-latek strzelał do kotów. Dwa ciężko ranił. Mówi, że chciał je… wystraszyć (FILM)
Następny artykułPrzyjechał samochodem na przesłuchanie mając sześć dożywotnich zakazów prowadzenia