Reklama Toyota

Na widok policjantów przyłożył sobie nóż do szyi. Co za akcja (FILM)

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że 30-latek grozi odebraniem sobie życia trzymając w ręku nóż. Informacja przekazała partnerka desperata. Policjanci zdążyli odebrać nóż mężczyźnie. Wszytsko nagrała kamera na mundurze jednego z policjantów.

Wszystko wydarzyło się doszło w jednym z mieszkań we Wrocławiu. Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem o mężczyźnie, który chciał targnąć się na własne życie. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres.

Gdy mundurowi weszli do budynku zauważyli kobietę i mężczyznę. Stali na korytarzu budynku poza mieszkaniem. Na widok policjantów 30-latek zaczął krzyczeć, zachowywać się agresywnie, dodatkowo przyłożył sobie nóż do szyi.

Funkcjonariusze nakazali mężczyźnie odrzucić niebezpieczny przedmiot. Po chwili obezwładnili go i założyli na ręce kajdanki.

Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe i w dalszej kolejności zapewniona w tym wypadku hospitalizacja. Jak się następnie okazało przyczyną takiego zachowania pobudzonego 30-latka, było m. in. zażycie sporej ilości leków.

Każdego dnia wrocławscy policjanci przeprowadzają ponad 300 interwencji i każda z nich jest nieprzewidywalna.

Pamiętajmy, że potrzebując pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Każdy z nas może mieć słabsze chwile, czasem myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać i nie wiemy jak poradzić sobie z przytłaczającymi nas problemami. Zawsze możemy zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu.

Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami m.in. z Centrum Wsparcia dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego, którzy dyżurują pod numerem telefonu 800 70 2222. Możemy też odwiedzić na stronę www.liniawsparcia.pl, na której znajduje się lista placówek, w których możemy uzyskać profesjonalną pomoc. Pamiętajmy, że nie musimy być sami z naszymi problemami! Są osoby, które nam pomogą całkowicie bezpłatnie i anonimowo.

Poprzedni artykułZnęcał się nad żoną. Groził jej maczetą (FILM)
Następny artykułDwa razy włamał się do tego samego sklepu. Zniszczył drzwi i wybił szybę (FILM)