Dwa razy włamał się do tego samego sklepu. Zniszczył drzwi i wybił szybę (FILM)

Oleśniccy kryminalni zatrzymali 28-latka, który włamał do jednego ze sklepów spożywczych na terenie miasta, kradnąc towar wartości 3 tysięcy złotych. Policjanci ustalili, że mężczyzna kolejny raz próbował włamać się do tego samego sklepu, jednak wtedy nic nie padło jego łupem, ale skończyło się na zniszczeniu szyby i drzwi wejściowych.

Policjanci z oleśnickiej jednostki pracowali nad sprawą przestępstw popełnionych na szkodę właściciela jednego ze sklepów spożywczych na terenie miasta. Efektem tych działań było zatrzymanie 28-letniego mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież z włamaniem i zniszczenie mienia.

28-latek dwukrotnie za swój cel obrał jeden ze sklepów na terenie Oleśnicy. Za pierwszym razem włamał się do niego, kradnąc alkohol i papierosy o wartości 3 tysięcy złotych z zamiarem dalszej odsprzedaży. Drugi raz kiedy skierował swoje kroki w stronę tej placówki handlowej, wszystko zakończyło się na zniszczeniu szyby i drzwi wejściowych, a wtedy właściciel oszacował straty na kwotę 2 tysięcy złotych.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów, a teraz zgodnie z aktualnymi przepisami grozić mu może kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. O jego losie zadecyduje teraz sąd.

Poprzedni artykułNa widok policjantów przyłożył sobie nóż do szyi. Co za akcja (FILM)
Następny artykułKierowca był zakleszczony. Poważny wypadek na tarasie Kębłowo – Stradyń (ZDJĘCIA)