Znęcał się nad żoną. Groził jej maczetą (FILM)

38-letni mężczyzna, który znęcał się nad swoją żoną i groził jej maczetą. Domowy sadysta został zatrzymany przez policjantów. Decyzją prokuratury podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Mężczyzna ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz kontaktowania się. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Kobieta będąca ofiarą domowej agresji zwróciła się o pomoc do policjantów. Mężczyzna został zatrzymany, a w trakcie czynności policjanci ustalili, że 38-latek pijany regularnie wszczynał awantury ze swoją żoną.

Taka sytuacja ma trwać już od 3 lat. Podczas licznych awantur w domu, miało dochodzić do przemocy fizycznej i psychicznej. Zbieraniem materiału dowodowego w tej sprawie zajęli się policjanci z Zabrza. W trakcie czynności ustalili również, że mężczyzna miał grozić żonie własnoręcznie wykonaną maczetą.

Zatrzymany usłyszał zarzut dotyczący znęcania psychicznego oraz fizycznego oraz kierowania gróźb karalnych. Decyzją prokuratora podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Na czas trwania postępowania będzie musiał regularnie zgłaszać się do jednostki policji. Podejrzanego obowiązuje również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i nakaz opuszczenia mieszkania. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułWstrząsające. W okrutny sposób powiesił psa, a ciało wrzucił do Odry
Następny artykułNa widok policjantów przyłożył sobie nóż do szyi. Co za akcja (FILM)