Reklama samochody.pl

Miał iść do więzienia, ale ukrywał się. W domu miał wybite w ścianie przejście

Kryminalni zatrzymali 41-letniego mieszkańca Piły, który próbował uciec przez przygotowaną wcześniej dziurą w ścianie do osobnego pomieszczenia. Funkcjonariusze odnaleźli tajne przejście i zatrzymali mężczyznę, który trafi do więzienia. Odsiedzi ponad 4 lata.

Pod koniec ubiegłego tygodnia funkcjonariusze zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób zatrzymali 41-letniego mieszkańca Piły, który ukrywał się przed obyciem kary ponad 4 lat więzienia. Mężczyzna często zmieniał miejsce zamieszkania i wyjeżdżał, aby uniknąć kary. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wrócił do swojego domu i w nim aktualnie przebywa.

Policjanci pojawili się pod drzwiami mieszkania. Mężczyzna, gdy usłyszał, że do mieszkania wchodzą policjanci ukrył się w przygotowanej wcześniej kryjówce. Podczas przeszukania kryminalni zauważyli na jednej ze ścian powieszony duży kawałek materiału.

Po przesunięciu komody i odsłonięciu materiału zauważyli dziurę wybitą w ścianie, która prowadziła do pomieszczenia na poddaszu budynku. Tam właśnie 41-latek został zatrzymany.

Wielokrotnie osoby, które ukrywają się przed karą pozbawienia wolności potrafią dołożyć niemałych starań, aby uniknąć zatrzymania. Niestety w starciu z doświadczeniem policjantów nawet tak przygotowana kryjówka okazała się niewystarczająca.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile od początku roku zatrzymali 136 osób poszukiwanych, w tym 16 objętych listem gończym.

Poprzedni artykułSprostowanie oraz wyjaśnienie
Następny artykułKoszmarna śmierć kierowcy. Metalowy element przebił szybę i zabił kierującego