Reklama samochody.pl

Sprostowanie oraz wyjaśnienie

W związku z opublikowaną 24 lutego 2022 r. przez Wielkopolską Policję informacją o zatrzymaniu urzędnika z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Wągrowcu podejrzanego o korupcję wyjaśniamy, że sprawa dotyczy pracownika tego urzędu. W żadnym wypadku działania policji i prokuratury nie obejmowały Powiatowego Inspektora Budowlanego w Wągrowcu, a więc szefa tej instytucji. Za zaistniałe nieporozumienie przepraszamy.

24 lutego 2022 r.  informowaliśmy o realizacji sprawy przez policjantów KWP w Poznaniu. Sprawa dotyczyła nieprawidłowości przy inwestycjach budowlanych w Wągrowcu. Osoby reprezentujące firmę deweloperską wręczyły łapówkę – mieszkanie w nowo wybudowanym bloku urzędnikowi nadzoru budowlanego.

Zapoznając się z opublikowaną przez nas notatką prasową czytelnicy mogli dojść do błędnego przekonania, że chodzi o szefa Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Wągrowcu. Tymczasem w rzeczywistości chodziło o pracownika tego urzędu.

Oświadczamy, że pan Adam Glapiak pełniący aktualnie funkcję Powiatowego Inspektora Budowlanego w Wągrowcu nie ma nic wspólnego z tą sprawą.

Za zaistniałe nieporozumienie przepraszamy.

Poprzedni artykułWypadek na trasie S5. Zderzenie ciężarówek. Ranna jedna osoba (ZDJĘCIA)
Następny artykułMiał iść do więzienia, ale ukrywał się. W domu miał wybite w ścianie przejście