Reklama samochody.pl

Mężczyzna zginął na torach. Policja prosi o pomoc

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia bądź tatuaż, który miał na ciele, skontaktuj się z funkcjonariuszami komisariatu kolejowego we Wrocławiu. Policjanci starają się zidentyfikować zwłoki mężczyzny, który zginął na torach, 11 października 2023 r.

Mężczyzna w dniu zdarzenia ubrany był w spodnie dresowe koloru szarego, rozpinaną bluzę koloru czarnego, koszulkę z krótkim rękawem koloru czarnego, bieliznę koloru biało–czerwonego, skarpetki koloru czarnego oraz buty sportowe koloru czarnego z wstawkami w kolorze czerwonym.

Ponadto mężczyzna ma charakterystyczne cechy wyglądu oraz znaki szczególne w postaci: tatuażu z wizerunkiem dwóch kobiet zwróconych do siebie, aparatu ortodontycznego na górnej oraz dolnej linii zębów.

Mężczyzna miał około 180 centymetrów wzrostu, włosy krótkie koloru czarnego, oczy koloru piwnego/brązowego, uzębienie pełne. Był szczupłej budowy ciała, z wyglądu wieku około 20–25 lat.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny proszę kierować do Komisariatu Kolejowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu – osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów: 47 87 11 415, 47 87 11 420.

Poprzedni artykułStraszna tragedia. Na wieczną służbę odszedł 12-letni Borys
Następny artykułMakabryczny wypadek. Jedna osoba zginęła na miejscu (ZDJĘCIA)