Makabryczny wypadek. Nie żyją dwie osoby, dwie są ranne

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę 28 stycznia, na drodze w miejscowości Duszniki. Osobówka uderzyła w tył naczepy ciężarówki. Nie żyją dwie osoby. Na miejscu jest policja z Szamotuł.

Do potwornego wypadu doszło w miejscowości Duszniki w pow. szamotulskim. Kierujący samochodem osobowym uderzył w tył naczepy ciężarówki.

Na miejsce wypadku dojechały wozy strażaków, policjanci oraz karetki pogotowia ratunkowego. Samochodem osobowym jechały cztery osoby. Dwie po wyciągnięciu z samochodu nie wykazywały funkcji życiowy. Bardzo długo trwała ich reanimacja. Niestety mimo wysiłków ratowników nie udało się. Dwie osoby zmarły na miejscu wypadku.

Dwie ranne osoby z osobówki zostały zabrane do szpitala. Na miejscu tragicznego wypadku pracują policjanci.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący samochodem marki Ford Kuga najechał na tył zaparkowanego częściowo na drodze częściowo na poboczu samochodu ciężarowego. W wyniku doznanych obrażeń dwie osoby, które jechały fordem zmarły na miejscu wypadku, a dwie kolejne zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu pracują służby, w związku z powyższym droga jest nieprzejezdna. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny i okoliczności wypadku mówi dla portalu wlkp112.pl Sandra Chuda, z szamotulskiej policji 

Poprzedni artykułWielkopolscy strażacy grają z WOŚP (ZDJĘCIA)
Następny artykułNastoletni Rumun podrobił identyfikator i puszkę WOŚP. Na szczęście oszustwo zauważyli ludzie