Makabra w Chodzieży. W domu znaleziono pięć ciał. Wśród ofiar dziecko

Prawdziwy horror rozegrał się w jednym z domów jednorodzinnych w Chodzieży, w którym dokonano makabrycznego odkrycia.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek 24 kwietnia około godziny 20:20. Wówczas to policjanci z Chodzieży otrzymali zgłoszenie  o odkryciu dwóch martwych osób na posesji w przy ul. Podgórnej. Mundurowych powiadomiła rodzina ofiar, która nie mogła skontaktować się z nimi od kilku dni.

Na miejsce natychmiast przybyli policjanci, którzy potwierdzili tragiczne zgłoszenie i zarazem dokonali makabrycznego odkrycia.

Po godzinie 20 wpłynęła informacja o znalezieniu w budynku jednorodzinnym dwóch ciał. Skierowani na miejsce policjanci w tymże budynku odkryli kolejne trzy ciała – relacjonuje aspirant Karolina Smardz-Dymek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży

Łącznie są to cztery ciała osób dorosłych oraz jednego kilkumiesięcznego dziecka – podkreśliła Smardz-Dymek. – Z uwagi na dobro śledztwa policja na tym etapie postępowania nie udziela więcej informacji – dodaje Smardz-Dymek

Jak ustalił portal asta24.pl ciała miały liczne rany kłute. Na parterze znaleziono zwłoki 41-letniego mężczyzny oraz 38-letniej kobiety, która miała skrępowane nogi i zaklejone taśmą usta. Zasztyletowane czteromiesięczne dziecko leżało przykryte kocykiem w łóżeczku. Zwłoki dziadków znaleziono na piętrze.

Poprzedni artykułGigantyczny pożar składowiska opon. W akcji ponad 200 strażaków (zdjęcia)
Następny artykułStraszna zbrodnia w Chodzieży – nowe informacje