Reklama samochody.pl

Koszmarny wypadek. Zginął motocyklista. Kierowca ciężarówki zajechał mu drogę (ZDJĘCIA,WIDEO)

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w środę 21 kwietnia br., na DK36 w Kierunku Krotoszyna na wysokości miejscowości Kobylin. Według zgłoszenia doszło tam do zdarzenia z udziałem motocyklisty oraz samochodu ciężarowego. 

Na miejsce wypadku zadysponowano dwa zastępy zawodowej straży pożarnej z JRG w Krotoszynie oraz druhowie z OSP Kobylin w sile jednego zastępu. Przed przybyciem strażaków we wskazane miejsce ZRM oraz świadkowie zdarzenia prowadzili resuscytację krążeniowo oddechową motocyklisty.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie pomogli przy prowadzeniu reanimacji mężczyzny oraz równolegle wyznaczyli lądowisko dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które było wezwane na miejsce, a po wylądowaniu załogi LPR czynności resuscytacyjne były nadal prowadzone. Niestety po mimo walki służb o życie mężczyzna zmarł.

Podczas prowadzonych działań droga była całkowicie zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy. Końcowe działania to usunięcie resztek powypadkowych i przywrócenie ruchu na drodze.

Działania strażaków trwał 3,30h.

Foto dzięki współpracy z PKR24.pl i Krotoszyn112, KP PSP Krotoszyn.

Poprzedni artykułPłonie piwnica w Sworzycach koło Grodziska Wielkopolskiego. Strażacy na miejscu
Następny artykułGroźny wypadek dwóch samochodów osobowych. Pojazdy były kompletnie roztrzaskane (ZDJĘCIA)