Reklama Toyota

Koszmarny wypadek na rowerze elektrycznym. Mężczyzna uderzył w bramę. Zmarł w szpitalu

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę, 22 sierpnia, o godzinie 6:40 na ul. Seminaryjnej w Gnieźnie. Kierujący rowerem elektrycznym uderzył w bramę. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Policji informację o wypadku dostała we wtorek, 24 sierpnia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem elektrycznym, 74-letni mieszkaniec Gniezna jechał od strony ulicy św. Wojciecha.

Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn uderzył w bramę posesji przy ul. Seminaryjnej. Został bardzo ciężko ranny. W ciężkim stanie trafił do szpitala.

Niestety mimo wysiłków lekarzy, we wtorek, 24 sierpnia, kilkanaście minut po północy 74-latek zmarł.

Funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli dowody związane z wypadkiem, w tym zapis monitoringu. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z Gniezna.

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek. Siła uderzenia w drzewo była tak wielka, że z volkswagena nic nie zostało (ZDJĘCIA)
Następny artykułZapaśnik mistrz Polski zaatakował policjanta. Jest niebezpieczny. Wcześniej pobił kilku mundurowych, a obezwładniało go 10 policjantów