Reklama samochody.pl

Gniezno. Wypadek dwóch samochodów. W szpitalu zmarł 70-letni mężczyzna (ZDJĘCIA)

foto.Gniezno24.com

W sobotni wieczór na ul. Poznańskiej doszło do zderzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala. Niestety mimo wysiłku lekarzy 70-latek zmarł w szpitalu. 

foto. Gniezno24.com

Do wypadku doszło w sobotę, 22 maja przed godziną 19:30, jeszcze przed  skrzyżowaniem ul. Poznańskiej z ul. Kostrzewskiego. Gnieźnie. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano dwa zastępy strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Gniezna.

Po dotarciu zastano poszkodowanego, który wymagał pilnej pomocy medycznej – był to prowadzący Opla, który prawdopodobnie zasłabł za kierownicą. Po opatrzeniu poszkodowanego starszego mężczyzny przez strażaków, a następnie przybyły zespół ratownictwa medycznego, został on przetransportowany do szpitala.  – informuje portal gniezno24.com

foto. Gniezno24.com

Jak podaje portal gniezno24.com – Mężczyzna został po opatrzeniu na miejscu przewieziony do gnieźnieńskiego szpitala, gdzie udzielono mu dalszej pomocy – niestety, jak potwierdziła nam Policja, zmarł jeszcze tego samego dnia. Okoliczności zdarzenia są wciąż wyjaśniane.

Poprzedni artykułDachowanie samochodu osobowego na obwodnicy Zbrudzewo – Śrem. Dwie osoby poszkodowane (ZDJĘCIA)
Następny artykułPaczkowo. Wypadek na DK92. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia