Reklama Toyota

Koszmarny wypadek. Mercedes z potworną siłą uderzył w drzewo. Z auta została miazga. 26-latek zginął na miejscu (ZDJĘCIA)

Koszmarny wypadek. Siła uderzenia była potworna. Z mercedesa została miazga. 26-latek zginął na miejscu

Do tragedii doszło we wtorek, 2 lutego, na trasie Wejherowo–Nowy Dwór Wejherowski (woj. pomorskie). Kierowca mercedesa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była potężna. Samochód został dosłownie zmiażdżony. Kierowca zginął na miejscu

Dyżurny policji w Wejherowie przed godziną 21.00 otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na trasie przed Nowym Dworem Wejherowskim.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 26-letni kierowca mercedesem z nieustalonej przyczyny zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była potężna. Samochód został zmiażdżony. Z auta niemal nic nie zostało.

26-letni kierowca mercedesa zginał na miejscu. Sprawą zajmą się śledczy, którzy będą dokładnie wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Poprzedni artykułPoznańskie CBŚP rozbił potężny gang lekowy. Mieli podrabiane leki za 25 mln zł. Zatrzymano 13 osób (FILM, ZDJĘCIA)
Następny artykułWypadek. Cysterna wjechała pod pociąg. Ranny Maszynista trafił do szpitala (ZDJĘCIA)