Koszmarna śmierć kierowcy. Samochód osobowy „owinął się” wokół przydrożnego drzewa (zdjęcia)

Młody mężczyzna zginął na miejscu w tragicznym wypadku w powiecie rawickim. Prowadzony przez niego samochód osobowy „owinął się” wokół przydrożnego drzewa. 

Dramat wydarzył się w piątek 5 maja około godziny 9:41. Według zgłoszenia wynikało z niego, że na drodze pomiędzy Sarnówką i Łaszczynem (gm. Rawicz) samochód osobowy „owinął się” wokół przydrożnego drzewa. We wraku znajduje się kierowca nie dający oznak życia.

Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych przystąpili do wykonania dostępu do 31-letniego mężczyzny pozostającego pośród pokiereszowanych elementów karoserii, u którego stwierdzili brak podstawowych funkcji życiowych. Przybyły zespół ratownictwa medycznego na podstawie stwierdzonych u poszkodowanego poważnych obrażeń, odstąpił od prowadzenia medycznych czynności ratunkowych.

  • informuje portal wlkp112.pl bryg.Krzysztof Skrzypczak, zastępca komendanta powiatowego PSP

Na miejscu tragedii prace mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności zaistniałego wypadku prowadzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu pod nadzorem prokuratora. Po ich zakończeniu, strażacy pomogli załadować wrak na pojazd pomocy drogowej oraz usunęli z pobliskiego pola porozrzucane elementy auta i przewożonych w nim przedmiotów.

  • dodaje Skrzypczak

📷PSP Rawicz

Poprzedni artykułDzieci upite do nieprzytomności trafiły do szpitala. To była majówka
Następny artykułPoważny wypadek w Grodzisku Wielkopolskim