Reklama Toyota

Dzieci upite do nieprzytomności trafiły do szpitala. To była majówka

W majowy weekend, policjanci interweniowali w związku z pijanymi dziećmi. Dwie dziewczynki w wieku 12 i 13 lat trafiły do wągrowieckiego szpitala w związku z zatruciem alkoholem.

W sobotni wieczór policjanci podjęli interwencję na wągrowieckim rynku, gdzie pod jedną z posesji leżała w upojona alkoholem 13-letnia dziewczynka. Towarzyszyła jej rówieśniczka, z którą wspólnie piła alkohol. Policjanci o sprawie powiadomili rodziców.

Jedna z dziewczynek była w bardzo złym stanie, była wyziębiona, wymiotowała i nie była w stanie się poruszać. Została zabrana przez załogę pogotowia na SOR. Druga z dziewczynek przekazana została pod opiekę matki.

W niedzielę 1 maja na oddział wągrowieckiego szpitala trafiła 12-latka. Była upita do nieprzytomności. O sytuacji powiadomieni zostali wągrowieccy policjanci, którzy wyjaśnili okoliczności zajścia.

Okazało się że pochodząca z Rogoźna dziewczynka piła alkohol z kolegami i koleżankami ze szkoły. Na miejsce wybrali sobie plener w pobliżu rzeki. Upojoną alkoholem dziewczynkę znaleźli przechodnie, którzy zadzwonili po pogotowie.

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek na torach. Jedna osoba zginęła
Następny artykułKoszmarna śmierć kierowcy. Samochód osobowy „owinął się” wokół przydrożnego drzewa (zdjęcia)