Reklama Toyota

Kościan. Pobocie, czy nie? Poszkodowana była kompletnie pijana

W czwartkowe popołudnie kościańska policja otrzymała zgłoszenie o możliwym pobiciu kobiety przy sklepie na ul. Piłsudskiego w Kościanie.

Zgłoszenie wpłynęło od osoby postronnej około godziny 17.00. Osoba postronna poinformowała policję, że w pobliżu mostu na ul. Piłsudskiego, znajduje się kobieta z zakrwawioną twarzą. Podejrzewano, że mogło dojść do pobicia, że kobieta została uderzona przez jednego ze znajdujących się w pobliżu kobiety mężczyzn. Na miejsce natychmiast wysłano więc funkcjonariuszy policji i karetkę pogotowia. Rozwiązanie sprawy do łatwych jednak nie należało. Poszkodowaną okazała się 28-letnia mieszkanka Kościana. Przebadaną ją i stwierdzono, że nie odniosła poważnych obrażeń, a krwawienie pochodziło z nosa. Policjantom nie udało się jednak uzyskać od niej wyjaśnień, skąd wzięły się obrażenia jej twarzy. Była bowiem pijana. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w jej organizmie.

W pobliżu policjanci zauważyli jednak trzech mężczyzn, którzy zachowywali się agresywnie. Wszyscy również znajdowali się pod silnym wpływem alkoholu. Byli to 19-latek i 20-latek z gminy Przemęt oraz 22-letni mieszkaniec Kościana. Wszyscy zostali przez policjantów zatrzymani do czasu wytrzeźwienia. Przesłuchanie ich miało odbyć się następnego dnia. Wcześniej na policję zgłosiła się jednak “pobita” kobieta. Kategorycznie zaprzeczyła, jakoby miało dojść do pobicia. Twierdziła, że po prostu upadła. W związku z tym postępowanie zakończono, a zatrzymanych wypuszczono.

źródło. ekoscian.eu

 

Strażacy startują w wyborach. Oddaj swój głoś na Swojego kandydata
Poprzedni artykułDramatyczny wypadek podczas pracy. Nie żyje młody mężczyzna
Następny artykułKoszmarny wypadek. Opel wjechał pod ciężarówkę, został zmiażdżony