Reklama samochody.pl

Kompletnie pijany uderzył citroenem w alfę romeo i uciekł. Pojechał na zakupy

Kompletnie pijany 62-latek z Miejskiej Górki kierując citroenem spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście świadek całej sytuacji zareagował odpowiednio i przestępca drogowy nie uniknie odpowiedzialności karnej.

Do zdarzenia doszło w środę, 1 czerwca, około godz. 18.00 w rejonie ul Wałowej w Miejskiej Górce. Kierowca citroena uderzyła w zaparkowaną alfę romeo i uciekł. Na szczęście świadek zdarzenia odpowiednio zareagował zadzwonił na policję i jechał za sprawcą.

Osoba zgłaszająca miała podejrzenia że kierowca citroena może być pijany. Szybko okazało się, że się nie myliła. Policjanci zatrzymali sprawcę w rejonie marketu przy ul. Kobylińskiej w Miejskiej Górce, tam właśnie kierowca citroena jechał na zakupy.

62-letni mężczyzna był kompletnie pijany. Wydmuchał trzy promile. 62-letniemu mieszkańcowi Miejskiej Górki zatrzymano prawo jazdy. Teraz czeka go sprawa w sądzie za popełnione przestępstwo czyli kierowanie po pijanemu oraz spowodowanie kolizji.

Poprzedni artykułWypadek. Motocyklista przewróci się na plamie oleju. Ten wyciekł z ciągnika
Następny artykułPOZNAŃ Oszuści podawali się za lekarzy. Mówili o pieniądzach na szczepionki dla bliskich. Seniorzy stracili oszczędności