Reklama Toyota

Kompletnie pijany nastolatek wybił szybę wystawową w sklepie w Śremie

Policjanci z patrolówki w Śremie zatrzymali 19-latka, który wybił szybę wystawową w sklepie z tkaninami i firanami, powodując straty w wysokości 3000 złotych. Młody mężczyzna był pijany. Wydmuchał ponad dwa promile i trafił do policyjnego aresztu.

W miniony poniedziałek, 10 lipca, nocą o godz. 02.00, dyżurny śremskiej policji został powiadomiony o tym, że doszło do wybicia szyby wystawowej w jednym ze sklepów.

Sprawą zajęli się policjanci z patrolówki, którzy zatrzymali dwóch pijanych śremian podejrzewanych o wybicie szyby w sklepie z tkaninami i firanami. Straty wyceniono na 3000 złotych. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy.

Kryminalni zebrali materiał dowodowy, z którego wynika, że 19-latek i jego starszy kompan najpierw wspólnie pili alkohol, następnie wspólnie byli przy sklepie. 19-latek wybił szybę wystawową i razem uciekli do pobliskiego parku. Tam zostali zatrzymani.

19-letni śremianin usłyszał zarzut dotyczący uszkodzenia szyby, do którego się przyznał i złożył wyjaśnienia. Teraz czeka go sprawa w sądzie.

Poprzedni artykułDriftował BMW po rynku w Lesznie, aż uderzył w kamienicę. 24-latek stracił prawo jazdy i stanie przed sądem
Następny artykułPijany 27-latek z dożywotnim zakazem prowadzenia… uczył jeździć pijaną 31-latkę