Reklama Toyota

Potrącił 12-latkę na przejściu dla pieszych. Teraz musi zapłacić 2500 złotych mandatu

2 500 złotych ma do zapłacenia sprawca zdarzenia drogowego, który dziś (5 kwietnia) rano w Nochowie, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 12-letnią dziewczynkę. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że dziecku nic poważnego się nie stało.

5 kwietnia br., o godz. 08.07, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w Nochowie „na pasach” kierujący samochodem osobowym potrącił dziecko.

Z ustaleń policjantów drogówki, którzy zajęli się tą sprawą wynika, że kierujący Fiatem Tipo, 63-letni mieszkaniec Kościana, na oznakowanym przejściu dla pieszych, nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił przechodzącą 12-letnią mieszkankę gminy Śrem.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że dziecku nic poważnego się nie stało. Kierujący był trzeźwy, a policjanci zakończyli sprawę w postępowaniu mandatowym. 63-latek został ukarany mandatem wg nowego taryfikatora, w wysokości 2 500 złotych.

____________________

Zepsuło Ci się auto? Lub miałeś wypadek? I potrzebujesz Pomocy Drogowej 💪Zapraszamy do współpracy 💪Ekipa zawsze gotowa do akcji 💪

Poprzedni artykułWojna. Rosjanie zaatakowali dworzec. Co najmniej 30 osób zginęło
Następny artykułPoważny wypadek na DW 305 koło Wolsztyna