Reklama samochody.pl

Kompletnie pijany dachował fiatem. Ranny 19-letni pasażer trafił do szpitala

Nietrzeźwy kierowca kolejnego dnia usłyszał pierwszy zarzut kierowania po pijanemu, za co grozi mu kara do lat 2 więzienia.

Za spowodowanie wypadku drogowego po pijanemu odpowie 39-letni mieszkaniec gminy Złotów. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Ranny został jego 19-letni pasażer.

W niedzielę, 20 sierpnia. w godzinach wieczornych, dyżurny złotowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie od kierowcy przejeżdżającego przez miejscowość Święta, o tym że Fiat jedzie zygzakiem.

Skierowani na miejsce mundurowi na jednej z bocznych, utwardzonych dróg zastali wywrócony pojazd, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Wstępnie ustalono, że 39-letni kierowca osobówki, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował.

Siedzący za kierownicą mieszkaniec gminy Złotów był pijany. Wydmuchał prawie 2,5 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który noc spędził w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

W wypadku ranny został 19-letni pasażer, który trafił do szpitala.

Nietrzeźwy kierowca kolejnego dnia usłyszał pierwszy zarzut kierowania po pijanemu, za co grozi mu kara do lat 2 więzienia.

Poprzedni artykułSklep strażacki online – jaki wybrać?
Następny artykułTragedia nad wodą. Nie żyje 12-letni chłopiec. Miał łowić ryby