Reklama Toyota

Kolizja dostawczego busa z tirem na drodze krajowej numer 32 w Wolsztynie (ZDJĘCIA)

W dniu dzisiejszym, w piątek 24 lipca, około godziny 16:52 Wolsztyńska Policja została poinformowana o zdarzeniu drogowym w Wolsztynie na ulicy Przemysłowej.

Z pierwszych informacji jakie otrzymała Wolsztyńska Policja wynikało, że do zdarzenia drogowego doszło na ulicy Przemysłowej nieopodal sklepu meblowego. Funkcjonariusze, którzy zostali wysłani na miejsce, nie zastali żadnego zdarzenia.

Patrol policji udał się na drogę krajową numer 32 w kierunku Wolsztyńskiego Urzędu Skarbowego. Tam zastali samochód ciężarowy oraz dostawczy bus marki Iveco. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez biorących udział w zdarzeniu kierowców za pomocą trójkąta ostrzegawczego. Na czas prowadzonych czynności przez patrol policji ruch na drodze krajowej numer 32 w kierunku Poznania odbywał się wahadłowo.

Jak informuje nas asp.sztab.Wojciech Adamczyk oficer prasowy KPP w Wolsztynie – Kierowca dostawczego busa marki Iveco nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go samochodu ciężarowego, po czym doszło do zderzenia obydwu pojazdów. W chwili zdarzenia obaj kierujący byli trzeźwi. Na sprawcę kolizji policjanci nałożyli mandat karny w wysokości 300 złotych.

W całym zdarzeniu na całe szczęście obyło się bez osób poszkodowanych, nie było też potrzeby wzywania na miejsce zdarzenia straży pożarnej.

 

Poprzedni artykułPożar zboża na pniu i kombajnu w Dobieżynie. W akcji siedem zastępów straży pożarnej (ZDJĘCIA)
Następny artykułCiężarówka wpadła w poślizg i wylądowała rowie [ZDJĘCIA]