Reklama Toyota

Kierowca był zakleszczony. Poważny wypadek na tarasie Kębłowo – Stradyń (ZDJĘCIA)

Młody kierowca został zakleszczony w pojeździe, po tym jak doszło do poważnego wypadku w powiecie wolsztyńskim.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę 18 lutego o godzinie 2:33. Wówczas to wolsztyńskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na tarasie Kębłowo – Stradyń.

Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, ochotników z Kębłowa, Policję oraz dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Po dojedzie na miejsce pierwszych służb na miejsce zastano kompletnie rozbity samochód osobowy, a w nim został uwięziony kierowca, natomiast dwóch pasażerów opuściło wrak o swoich siłach. By wykonać dostęp do niego strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki BMW 18-letni mieszkaniec Nowej Wsi, na prostym odnicku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, dalej do przydrożnego rowu, a następnie w przydrożne drzewo informuje portal wlkp112.pl Artur Lorenz, z wolsztyńskiej policji

18 i 19 letni mężczyźni z obrażeniami trafili do wolsztyńskiego szpitala. Od kierowcy pobrano krew do badań. Postępowanie prowadzi KPP w Wolsztynie dodaje Lorenz 

📷Patryk Kaczmarek (wlkp112.p

Poprzedni artykułDwa razy włamał się do tego samego sklepu. Zniszczył drzwi i wybił szybę (FILM)
Następny artykułWypadek na autostradzie. Ciężarówka uderzyła w osobówkę i wpadła z drogi