Reklama samochody.pl

Co za rodzinka. Ojciec z córką skatowali swoją ofiarę kijami bejsbolowymi

Sąd Rejonowy w Pile aresztował tymczasowo na okres trzech miesięcy 40-letniego mężczyzny oraz jego 20-letniej córki. Skatowali swoją ofiarę  kijami bejsbolowymi. Grożą im kary po 8 lat więzienia.

W dniu, 1 sierpnia, do oficera dyżurnego wpłynęła informacja o pobiciu, do którego miało dojść późnym wieczorem na terenie jednego z pilskich osiedli. Sprawą zajęli się kryminalni, którzy ustalili personalia osób uczestniczących w tym zdarzeniu oraz jego okoliczności.

Następnego dnia 40-letni mężczyzna oraz jego 20-letnia córka zostali zatrzymani. Policjanci potwierdzili, że dzień wcześniej podczas towarzyskiego spotkania kilku osób, w którym uczestniczyła również 20-letnia kobieta, doszło do awantury z pokrzywdzonym. Po chwili 20-latka opuściła spotkanie i udała się do domu, gdzie opowiedziała całą historię swojemu ojcu.

40-letni mężczyzna wziął kij bejsbolowy i udał się do mieszkania pokrzywdzonego. Po chwili dołączyła również 20-latka trzymając w ręku drugi kij. Pokrzywdzony wyszedł z mieszkania przed budynek, gdzie 40-letni mężczyzna wraz ze swoją córką zaczęli uderzać go po głowie i całym ciele. Obrażenia mężczyzny okazały się poważne, ale nie zagrażały jego życiu.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty pobicia przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu, które jest zagrożone karą nawet 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu Rejonowego w Pile zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy

Poprzedni artykułKierowca bmw wpadł za prędkość, a wyszło, że ma jeszcze dług wobec sądu
Następny artykułMiał pięć kilogramów marihuany w domu. Wpadł po policyjne obserwacji