Reklama samochody.pl

Ciężko pobił 79-latka w autobusie i uciekł

Policjanci ze Swarzędza zatrzymali mężczyznę, który pobił 79-latka. Napastnik zaatakował go w biały dzień w autobusie miejskim. Sprawca usłyszał już zarzuty i trafił na trzy miesiące do aresztu.

Do zdarzenia doszło, 23 lipca. Policjanci ze Swarzędza otrzymali zgłoszenie o tym, że doszło do pobicia starszego mężczyzny. Okazało się, że napastnik zaatakował go w biały dzień w autobusie miejskim linii numer 491.

Sprawca najpierw uderzył seniora w twarz, a następnie bił po głowie, kopał i uderzał pięściami po całym ciele. Pobity 79-latek doznał licznych obrażeń ciała, a napastnik uciekł. Ponadto agresor groził mężczyźnie śmiercią.

Policjanci ze Swarzędza, słysząc o tym natychmiast zajęli się szukaniem sprawcy tego przestępstwa. Zatrzymali go w Swarzędzu. To 30-letni mieszkaniec tej miejscowości, który już wcześniej był notowany za inne przestępstwa.

Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu oraz kierowania gróźb karalnych. Policjanci wraz z prokuratorem wnioskowali o zastosowanie wobec niego 3 miesięcznego aresztu, a sędzia przychylił się do tego wniosku.

Poprzedni artykułW sklepach zabranie mleka? Jest stanowisko Związku Polskich Przetwórców Mleka
Następny artykułKierowca bmw wpadł za prędkość, a wyszło, że ma jeszcze dług wobec sądu