Reklama Toyota

Jeździ po województwie i kradnie w marketach. Wpadł w Sulechowie i Wschowie

Sławscy policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który chciał wynieść w plecaku sprzęt skradziony w sławskim markecie. Ponieważ zaatakował ochronę odpowie za kradzież rozbójniczą. 28-latek trafił do policyjnego aresztu. Sławscy kryminalni w bagażniku auta, którym przyjechał zabezpieczyli inne rzeczy mogące pochodzić z innych kradzieży.

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami. Dyżurny wschowskiej policji dostał informację o zatrzymaniu przez pracowników ochrony w jednym ze sławskich marketów młodego mężczyzny.

Z relacji zgłaszających wynikało, że mężczyzna chciał wyjść z marketu wynosząc w plecaku skradzione prostowniki i lampy ledowe. – Szybka reakcja pracowników ochrony pozwoliła na jego skuteczne zatrzymanie – mówi nadkom. maja Piwowarska, rzeczniczka policji we Wschowie. 28-latek mimo wszystko chcąc uciec zaatakował ochronę. Nie udał mu się.

Wcześniej w wpadł kradnąc w Sulechowie

Na miejsce dotarła policja. 28-latek trafił do policyjnego aresztu. W trakcie wykonywania czynności sławscy policjanci zabezpieczyli w bagażniku auta, którym przyjechał na parking marketu również przedmioty mogące pochodzić z kradzieży w innych sklepach. Odpowie za kradzież rozbójniczą.

28-latek kilka dni wcześniej wpadł podczas kradzież w Sulechowie. Tam też zatrzymali go policjanci.

Poprzedni artykułKierowca ferrari minął patrol nowosolskiej policji z radarem i zacwaniaczył. Po chwili stracił prawo jazdy. Mandatu nie przyjął
Następny artykułCena cukru w Berlinie to 4 zł za kg i nie brakuje. U nas 7,50 zł i są braki. O co chodzi? (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)