Reklama Toyota

Jedno zderzenie samochodów i dwa dachowania w jeden poranek (ZDJĘCIA)

Zbyt szybka jazda była przyczyną trzech zdarzeń drogowych, do których w, poniedziałek, 15 marca, wyjeżdżali policji z Kępna.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na drodze powiatowej pomiędzy miejscowością Laski a Nowa Wieś. Na łuku drogi 22–letnia mieszkanka Opatowa kierując lexusem doprowadziła do czołowego zderzenia z kierującą 52–letnią mieszkanką gminy Trzcinica, która jechała peugeotem. Obie kierujące były trzeźwe. Sprawczyni została ukarana mandatem i punktami karnymi.

W tym samym czasie doszło do zdarzenia w miejscowości Domanin. Kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wjechał do przydrożnego rowu na koniec dachując. Oplem jechały cztery osoby. Kierujący 40-letni obywatel Ukrainy był trzeźwy. Został ukarany mandatem.

Trzecie zdarzenie miało miejsce na drodze S8, dokładnie na 88 km w kierunku Warszawy. Kierująca volkswagenem 21–letnia mieszkanka gminy Syców nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w bariery ochronne. Po uderzenia samochód dachował. Kobieta była trzeźwa. Została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek. Czołowe zderzenie forda i seata. Zginęły dwie 18-latki (ZDJĘCIA)
Następny artykułBrutalnie pobili 22-latka. Bandyci zabrali mu 400 zł