Reklama samochody.pl

Horror. W wypadku zginęło czterech 19-latków. Audi uderzyło w drzewo z taką siłą, że aż się zgięło (ZDJĘCIA)

W wypadku zginęło czterech 19-latków. Audi uderzyło w drzewo

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 363 koło miejscowości Sichów (woj. dolnośląskie). Audi, którym jechało czterech 19-latków z ogromna siłą uderzyło w drzewo. Zginęli wszyscy młodzi ludzie.

Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę, 13 marca. Około godz. 8.00 dyżurny komendy policji w Jaworze dostał informację o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 363 na trasie Złotoryja-Jawor w okolicach miejscowości Sichów.

Na miejsce natychmiast skierowano policjantów drogówki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynik że 19-latek kierujący audi na łuku drogi, z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była potężna. Samochód został wygięty.

Audi jechało czterech mężczyzn w wieku 19 lat. Trzy zginęły na miejscu, a czwarty 19-latek został zabrany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala we Wrocławiu. Był w krytycznym stanie. Niestety 19-latek zmarł w szpitalu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce wypadku oraz sporządzili oględziny. Technik kryminalistyki wykonał zdjęcia i szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ślady, które mogą okazać się pomocne w dokładnym ustaleniu bliższych okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.