Reklama samochody.pl

Horror na drodze. Audi uderzyło opla i drzewo. Zginął 30-latek. 73-letniemu sprawcy nic się nie stało (ZDJĘCIA)

Horror na drodze. Opel zajechał drogę audi, które uderzyło w drzewo. Zginął 30-latek. 73-letniemu sprawcy nic się nie stało

Do śmiertelnego wypadku doszło na trasie Mareza–Korzeniewo (woj. pomorskie). Zderzyły się opel i audi. Audi wypadło z drogi i uderzyło bokiem w drzewo. Niestety zginął 30-letni kierowca audi. 73-lentiemu sprawcy wypadku nic się nie stało.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 73-letni kierujący oplem, na prostym odcinku drogi wyprzedzanie. Wtedy 73-latek zajechał drogę audi, które już wyprzedzało. Audi uderzyło w tył opla i wypadło z drogi. Na poboczu bokiem uderzyło w drzewo.

Kierujący audi został zakleszczony w samochodzie. Na miejsce wypadku szybko dotarły służby ratunkowe. Dojechały wozy OSP Pastwa i Tychnowy oraz zawodowa straż z Kwidzyna. Dotarły też policja i karetki pogotowia ratunkowego.

Strażacy sprzętem hydraulicznym rozcięli karoserię audi i uwolnili 30-latka. Niestety, mimo reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu wypadku. Do szpitala trafiła ranna pasażerka opla.