Reklama samochody.pl

Milion złotych do wygrania i samochód hybrydowy. Wystarczy się zaszczepić przeciwko COVID-19

Rząd wprowadza możliwość zaszczepienia się II dawką w dowolnym punkcie i podczas imprez masowych. Każdy zaszczepiony będzie mógł także wziąć udział w loterii Narodowego Programu Szczepień i wygrać samochód, a nawet milion złotych.

Od 1 lipca zostaje uruchomiona Loteria Narodowego Programu Szczepień. W puli nagród pieniądze, samochody hybrydowe, hulajnogi i inne cenne nagrody. Loteria wystartuje 1 lipca i będzie realizowana przez Totalizator Sportowy przy wsparciu spółek skarbu państwa.

Do realizacji tego projektu będą mogły dołączyć również samorządy. Każdy uczestnik będzie miał aż cztery szanse na wygraną:

natychmiastową – co 2000 osoba wygra 500 złotych;

cotygodniową – do wygrania będą nagrody pieniężne (2x po 50 tys. złotych) oraz hulajnogi elektryczne i vouchery;

comiesięczną – do wygrania będą nagrody pieniężne (2x po 100 tys. złotych) i samochody hybrydowe;

finalną – na dwóch zwycięzców czekają nagrody: po 1 mln złotych plus samochód hybrydowy.

Do tej pory w Polsce wykonano ponad 18 mln szczepień. W pełni zaszczepionych jest prawie 5 mln 700 tys. osób.

Od 1 lipca będzie można przyjąć II dawkę szczepionki w dowolnym, wybranym przez siebie punkcie.

Do seniorów 70 plus zadzwonią konsultanci, którzy zaoferują możliwość szczepienia przez zespół wyjazdowy. To znaczy, że zainteresowani nie będą musieli wychodzić z domu, żeby przyjąć preparat przeciw Covid-19.

Poprzedni artykułDwóch mężczyzn stosowało groźby, a także pobiło pokrzywdzonego. Sprawcy najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie
Następny artykułWolsztyn. 58-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejeździe rowerowym. Kobieta trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)