Reklama samochody.pl
Wielkopolska 112 » Z kraju » Horror. Ciężarówka uderzyła w zaparkowane auto, które wpadło na ludzi. Ojciec zginął na miejscu, 10-latek walczy o życie (ZDJĘCIA)

22 stycznia, 2021

Horror. Ciężarówka uderzyła w zaparkowane auto, które wpadło na ludzi. Ojciec zginął na miejscu, 10-latek walczy o życie (ZDJĘCIA)

Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek, 21 stycznia, w miejscowości Strzelce Małe (woj. małopolskie). Ciężarówka uderzyła w zaparkowane renault, które staranowało ojca z synem.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący ciężarówką, z potężną siłą uderzył w stojące na poboczu drogi renault. Samochód po uderzeniu wpadł na mężczyznę i jego 10-letniego synka, którzy stali w pobliżu, przy posesji.

Na miejsce szybko dojechały zaalarmowane służby ratunkowe. Wylądował również śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Ratownicy długo walczyli o życie 40-letniego mężczyzny. Niestety, mimo reanimacji, nie udało się 40-letniego mężczyzny. Zmarł na miejscu tragicznego wypadku. 10-letni syn zmarłego mężczyzny w ciężkim stanie trafił śmigłowcem do szpitala. Trwa walka o życie dziecka.

Polecane