Reklama samochody.pl

Gigantyczny pożar śmieci strażacy gasili aż 25 dni [ZDJĘCIA,WIDEO]

W dniu dzisiejszym 25 maja po dwudziestu pięciu dniach zakończyła się akcja gaszenia pożaru wysypiska śmieci w miejscowości Pysząca. 

Przypominamy, że pożar wybuchł w piątek 1 maja około godziny 16:37 wówczas dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Śremie odebrał zgłoszenie.

Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano liczne siły i środki z powiatu śremskiego a także dwa plutony gaśnicze z powiatu kościańskiego oraz gostyńskiego. Łącznie w akcji brało udział ponad 20 zastępów straży pożarnej.

Jak informuje nas oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Śremie mł.asp. Tomasz Bartkowiak pożarem objęte zostało 150m2 powierzchni składowiska.

| POLECANE – Wypadek koło Kargowej na DK32. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym 

W kulminacyjnej fazie pożaru podawane było osiem prądów wody i udział 6 zastępów PSP i 7 zastępów OSP w tym również zastępy z poza powiatu.  Na miejscu w kolejnych dniach znajdowały się dwa zastępy straży pożarnej podawany był jeden prąd wody. Pracował również ciężki sprzęt, dwie koparki oraz jeden spych.  Na miejscu również działało Wojsko z Jarocina.

Więcej zdjęć z pożaru u kolegów z Kościan112 >>TUTAJ<<

Poprzedni artykułW Starym Gołębinie dachowało auto. 20-latek przewieziony do szpitala
Następny artykułPaliły się baloty słomy. W akcji 4 zastępy straży [ZDJĘCIA]