Reklama samochody.pl

Focus roztrzaskał się o drzewo. Kierowca nie miał szans, zmarł w szpitalu (ZDJĘCIA)

Nie żyje mężczyzna, który został ranny w wypadku na drodze krajowej numer 92. Kierujący zmarł w szpitalu.

Wszystko wydarzyło się w środę w nocy 27 lipca około godziny 3:00 na granicy powiatu nowotomyskiego i szamotulskiego pod Zgierzynką. Według zgłoszenia wynikało, że doszło do wypadku, a kierujący ma być uwięziony w pojeździe.

Na miejsce natychmiast zadysponowano wozu strażackiego, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Po dojeździe na miejsce pierwszych służb zastano samochód osobowy marki Ford Focus, który uderzył w drzewo i kierowca jest uwięziony w pojeździe.

Strażacy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz użyli specjalistycznego sprzętu hydraulicznego by wykonać dostęp do kierowcy.

Jak podaję portal Nowy Tomyśl nasze miasto – Mężczyzna po wydobyciu z wraku był reanimowany przez strażaków i medyków. Po kilkudziesięciu minutowej walce udało przywrócić się mu funkcje życiowe na tyle, że możliwy był jego transport do szpitala karetką. Stan mężczyzny był jednak bardzo poważny.

Kierujący 42-letni mieszkaniec gminy Lwówek kierując pojazdem ford focus jadąc droga k92 128km w kierunku miejscowości Pniewy na łuku drogi nie zapanował nad prowadzonym pojazdem zjechał na pobocze a następnie uderzył w drzewo – informuje portal wlkp112.pl sierż. szt. Mariusz Majewski  

Kierujący przewieziony do szpitala, gdzie około 6:30 lekarz dyżurujący potwierdził zgon mężczyzny – dodaje Majewski

 

Foto. PSP Nowy Tomyśl 

Poprzedni artykułRoztrzaskał auto o drzewo. Następnie dachował. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)
Następny artykułMisja Czechy 2022. Polscy strażacy walczą z żywiołem (ZDJĘCIA)