Festyn z okazji Dnia Dziecka w Wolsztynie. Była straż pożarna i policja (ZDJĘCIA)

1 czerwca strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie wzięli udział w festynie z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Wolsztyńskim Parku.

  • Straż Pożarna 

Podczas festynu zaprezentowano pojazd pożarniczy ponadto opowiadano dzieciom o pracy strażaka. Można było również usiąść w wozie strażackim oraz zobaczyć całe wyposażenie wozu bojowego, który na co dzień jest gotowy nieść pomoc.

  • Policja

Policjantki i Policjanci, którzy prezentowali swoje samochody, motocykl, a nawet łódź motorową. Wręczali też drobne upominki. Były odblaskowe elementy, rowerowe kamizelki i cieszące się największym zainteresowaniem „pyrkowe” przypinki. Oj działo się, działo w sobotę 1 czerwca w parku. Niespodzianką dla wszystkich dzieci była wizyta sierżanta Pyrka, który pozował chyba do tysiąca zdjęć 😉 oraz tańczył nawet z Panem Dyrektorem Wolsztyńskiego Domu Kultury. Ku zaskoczeniu Pyrek sprawdził się nawet jako opiekun śpiącego słodko malucha

Poprzedni artykułKargowa. Śmiertelne potrącenie trzech kobiet. 22-letni kierowca fiata nie został aresztowany
Następny artykułW Belęcinie wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Co się wydarzyło?? (ZDJĘCIE, WIDEO CZYTELNIKA)