Interweniowała policja na deptaku. Był poszukiwany. Został zatrzymany

Policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego KPP w Wągrowcu podczas obsługi zgłoszonej interwencji, zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Przebywał on w towarzystwie osób, które zdecydowanie nie potrafiły się zachować.

Wczoraj kilka minut przed godziną 18-tą operator numeru alarmowego 112 odebrał wezwanie o nieobyczajnym zachowaniu. Interwencję zgłosiła osoba postronna informując za pośrednictwem WCPR, że dwóch mężczyzn i dwie kobiety które spożywają alkohol na deptaku przy poczcie w Wągrowcu, a załatwiają potrzeby fizjologiczne na terenie podwórka pobliskiej kamienicy wbrew protestom mieszkańców.

Policjanci którzy podjęli interwencję wyjaśnili okoliczności zdarzenia. Potwierdzili, że 39 letnia wągrowczanka dopuściła się nieobyczajnego wybryku. Pomimo obecności mieszkańców kamienicy, w tym małych dzieci będących na podwórku, nie krępowała się by oddawać mocz. Kobietę policjanci ukarali 500 złotową grzywną, przebywający w jej towarzystwie 51-letni mężczyzna okazał się być osobą poszukiwaną do odbycia dwóch zasądzonych kar 10 i 11 dni aresztu.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do KPP w Wągrowcu, a dzisiaj przekazany funkcjonariuszom Wydziału Konwojowego do przetransportowania do wyznaczonego zakładu karnego.

Poprzedni artykułKradł akumulatory. Złodziejowi grozi do pięciu lat więzienia
Następny artykułO krok od tragedii. Mężczyzna spadł z mostu