Dźgnął nożem przypadkową osobę. Mężczyzna walczy o życie. Kobiecie pociął nożem twarz

Policjanci zatrzymali 30-latka, który zniszczył kilka samochodów. Ten sam mężczyzna nocą zaatakował nożem dwie przypadkowo napotkane osoby, które z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Policjanci z komendy w Legnicy zatrzymali mężczyznę, który zakrwawiony z nożem w ręku biegał po klatce schodowej i dobijał się do drzwi mieszkań. Legniczanin został skutecznie przez policjantów.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że chwilę wcześniej 30-latek uszkodził kilka samochodów przy ulicy Złotego Floriana w Legnicy. Potem wbiegł na dach budynku, gdzie przez balkon dostał się do jednego z mieszkań, a następnie wyszedł na klatkę schodową, próbując dostać się do innych mieszkań.

Ponadto policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna nocą zaatakował nożem mężczyznę, który w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Ranił też kobietę, która z obrażeniami twarzy trafiła do szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują szereg czynności procesowych, aby szczegółowo wyjaśnić wszystkie okoliczności tych zdarzeń.

Poprzedni artykuł9-latka uratowała swoją mamę
Następny artykułSkatowali 40-latka, bo zwrócił uwagę, żeby nie strzelali petardami. Zatrzymanych pięć osób