Reklama Toyota

Koszmarny wypadek. Dwie osoby zginęły na miejscu (ZDJĘCIA)

Wypadek w którym śmierć poniosły dwie osoby, a jedna została ranna.

Dnia 02 listopada 2022, około godziny 11, na drodze krajowej nr 8 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym śmierć poniosły 2 osoby, a jedna została ranna.

Na 657 kilometrze drogi krajowej nr 8, pomiędzy Białymstokiem a Augustowem, samochód osobowy Audi zderzył się z lawetą. Według świadków zdarzenia, kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się z lawetą. W chwili przybycia na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów, kierowca i pasażer całkowicie zniszczonego Audi, nie dawali żadnych oznak czynności życiowych. Natomiast ranny kierowca lawety był zaopatrywany przez świadków zdarzenia. Po dotarciu na miejsce wypadku Zespołów Ratownictwa Medycznego oraz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, kierujący lawetą został zabrany do szpitala na dalsze badania. Będący na miejscu lekarz, potwierdził śmierć podróżujących Audi dwóch mężczyzn.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oznakowaniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy poszkodowanym w zdarzeniu, a także wskazaniu i przygotowaniu miejsca lądowania śmigłowca LPR. Do wydobycia poszkodowanych z wraku pojazdu, strażacy musieli użyć ratowniczych zestawów narzędzi hydraulicznych.

Droga krajowa nr 8 na odcinku od obwodnicy Wasilkowa do miejscowości Rybniki była zablokowana w obu kierunkach przez kilka godzin.

W działaniach trwających około 1,5 godziny udział brały 2 zastępy z JRG nr 2 KM PSP
w Białymstoku, 1 zastęp z OSP Jurowce oraz Grupa Operacyjna z KW PSP – łącznie 14 ratowników.

 

Poprzedni artykułMakabryczne odkrycie. Z rzeki wyłowiono zwłoki
Następny artykułPodpalenie?? Trzy auta spłonęły doszczętnie (ZDJĘCIA)