Reklama Toyota

Drogowy dramat na krajowej 15 – nowe informacje

Jak już wcześniej informowaliśmy na drodze krajowej numer 15 w powiecie krotoszyńskim doszło do dwóch tragicznych informacji. 

Nasz dziennikarz zebrał informacje z miejsca tragedii i rozmawiał z st. asp. Pauliny Potarzyckiej z krotoszyńskiej policji.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w miejscowości Wolenice , gdzie doszło do zdarzenia trzech pojazdów. Pojazdu ciężarowego marki Man, osobowego marki Toyota i Dacia. Śmierć poniósł mężczyzna, kierowca pojazdu Dacia 52-letni  mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego. Czy zgon mężczyzny można bezpośrednio łączyć z tym zdarzeniem na to pytanie odpowie sekcja zwłok, która została zlecona przez prokuratora.

Drugie zdarzenie miało miejsce również na dk15 na wyjeździe z Krotoszyna. Tam doszło do zderzenia wozu strażackiego i samochodu osobowego. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby. Kierowca oraz pasażerka samochodu osobowego. Kierowca to 67-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego oraz 62-letnia kobieta również mieszkanka powiatu krotoszyńskiego.

W tej chwili w miejscu tragedii wyznaczono objazdy przez Rozdrażew. Swoje czynności prowadzi policja pod nadzorem prokuratura.

📷KPP Krotoszyn oraz ikrotoszyn.pl

Poprzedni artykułKompletnie pijany Białorusin jechał zygzakiem po autostradzie 40-tonową ciężarówka 
Następny artykułTrzyletnie dziecko pogryzione przez psa. Zwierzak nie był szczepiony na wściekliznę