Reklama samochody.pl

Dramatyczny wypadek. Cysterna zmiażdżyła osobówkę. Nie żyje jedna osoba (ZDJĘCJA)

foto. Maciej Koźlarek

Do dramatu doszło w czwartek, 17 września, w okolicy Jabłonowa (powiat wałecki w województwie zachodniopomorskim). Cysterna zmiażdżyła osobówkę. Pasażer zginął na miejscu. 

Dramatycznie zakończyło się zderzenie samochodu osobowego z cysterną. Na miejscu zginął młody mężczyzna w wieku 25-lat. Kierowca samochodu osobowego 21-latek do szpitala został przetransportowany Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Strażacy, którzy przybyli na miejsce dramatycznego w skutkach zdarzenia, za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, by wydostać z wraku pojazdu dwóch młodych mężczyzn.

Z ustaleń wynika, że obydwa pojazdy poruszały się w przeciwnych kierunkach. Podczas wykonywania przez samochód osobowy marki Dacia skrętu w lewo, w bok uderzyła cysterna.

W działaniach udział brały:

Cztery Patrole Policji, Dwa zastępy Straży Pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wałcza, Dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz po jednym zastępie z Wojskowej Straży Pożarnej z Wałcza, OSP Piecnik, Oficer dyżurny oraz Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa.

Poprzedni artykułZderzenie dwóch samochodów na drodze wojewódzkiej 305 w kierunku Nowego Tomyśla (ZDJĘCIA)
Następny artykułWażne! Cięższe kary za atak na policję