Reklama samochody.pl

Dramat na drodze. Motocyklista uderzył w ładowarkę. Zmarł w szpitalu. Nie miał uprawnień na motocykl

Do śmiertelnego wypadku motocyklisty doszło w Kolonii Chabielice (woj. łódzkie) w rejonie kopalni odkrywkowej. Na drodze wewnętrznej ładowarka zderzyła się z motocyklem. Ranny 47-letni motocyklista został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 28-letni mieszkaniec Bełchatowa kierujący ładowarką caterpillar, na skrzyżowaniu dróg wewnętrznych nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 47-letniemu mieszkańcowi gminy Rząśnia kierującemu motocyklem romet. Doprowadził do zderzenia.

Na skutek wypadku motocyklista odniósł ciężkie obrażenia i trafił do szpitala. Niestety pomimo wysiłków lekarzy 47-latek zmarł.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że kierujący rometem nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem. Operator ładowarki był trzeźwy.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają funkcjonariusze z pajęczańskiej komendy policji.

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek. Głowa pieszego oderwała się i wpadła do samochodu
Następny artykułKompletnie pijany 13-latek skakał z pomostu do wody. Wydmuchał promil alkoholu