Reklama Toyota

Kompletnie pijany 13-latek skakał z pomostu do wody. Wydmuchał promil alkoholu

Nie wiadomo jak skończyłaby skoki do wody pijanego 13-latka, gdyby nie właściwa reakcja ratowników WOPR, na plaży przy jeziorze Zaleskim w Złotowie. Policjanci przekazali nieodpowiedzialnego nieletniego pod opiekę matki. 13-latek miła promil alkoholu. Sprawą zajmie się Sąd Rodzinny.

Wszystko wydarzyło się w środę, 6 lipca, przed godziną 15.00. Dyżurny policji w Złotowie został powiadomiony przez ratowników WOPR o głośno zachowującej się grupie nastolatków na plaży przy jeziorze Zaleskim.

Grupa osób siedzących na pomostach, krzyczy i zachowuje się niezgodnie z regulaminem kąpieliska. Część piła alkohol, przez co miała mieć problemy z poruszaniem się.

Na miejsce dojechali dzielnicowi, którzy zastali na niestrzeżonej części plaży dwie nieletnie dziewczynki oraz chłopaka, który chwilę wcześniej z pomostu wskoczył do wody.

W trakcie rozmowy z 13-latkiem, którym skakał do wody, policjanci wyczuli od niego silną woń alkoholu. Chłopiec zataczał się i bełkotał. Po chwili wydmuchał ponad promil alkoholu.

Nieletni został przekazany pod opiekę matce, a jego sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Poprzedni artykułDramat na drodze. Motocyklista uderzył w ładowarkę. Zmarł w szpitalu. Nie miał uprawnień na motocykl
Następny artykułZderzenie dwóch pojazdów w Wielichowie. Sprawca ukarany mandatem w wysokości 1200 złotych (ZDJĘCIA)