Reklama Toyota

Kartka z napisem „Dzieci i psy wstęp tylko w kagańcu!” na drzwiach restauracji w Poznaniu. Ludzie zszokowani

Kartka z bulwersującym napisem wisiała na drzwiach od środy, ale w poniedziałek zniknęła.

Chodzi o restaurację „ChiChi 4U”, która w dniu 1 czerwca poinformowała w mediach społecznościowych, że z końcem czerwca zamyka swoją działalność we wszystkich punktach w Poznaniu. Jak pisze epoznan.pl kartka jednak zszokowała klientów lokalu.

Lokal na Górczynie na zakończenie działalności zaplanował żart. Na drzwiach wywieszono karteczkę z napisem „Dzieci i psy – wstęp tylko w kagańcu!”.

Klienci jednak zareagowali zupełnie inaczej. Byli zszokowanie. Jedna z Czytelniczek epoznan.pl napisała „Poznańska knajpa wpuszcza dzieci tylko w kagańcu. Serio??? Nie rozumiem jak można tak podle traktować kogokolwiek”.

Kartka z bulwersującym napisem wisiała na drzwiach od środy, ale w poniedziałek zniknęła. Restauracja w mediach społecznościowych wyjaśnia, że miał to być „żart sytuacyjny” na zakończenie działalności lokalu. Nie wyszedł.

  • Ups, to był żart sytuacyjny z naszymi gośćmi w ostatni dzień pracy w bistro. Bardzo nam przykro, jeśli ktoś odebrał to personalnie. Bardzo kochamy wszystkie dzieci, no i pieski też – ChiChi 4U odpisało swoim klientom w mediach społecznościowych.
Poprzedni artykuł17-latka zleciła napad. Poprosiła o to swojego chłopaka
Następny artykułJechał rowerem. Był pijany