Reklama Toyota

Dantejskie sceny na drodze. Uszkodził auto i chciał przejechać kierowcę, „wziął” go na maskę (FILM)

Kierujący zarysował samochód pokrzywdzonego, a następnie próbując uniknąć spotkania z policją podjął próbę ucieczki. Wtedy próbował potrącić pokrzywdzonego i „wziął” go na maskę. Teraz za popełnione czyny odpowie on przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

policjanci kryminalni w Jeleniej Górze zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego podejrzanego o narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz o kierowanie pojazdem wbrew decyzji o cofnięciu mu uprawnień.

Do zdarzenia doszło 10 stycznia br. w Jeleniej Górze na ulicy Prusa. 41-latek kierując pojazdem marki BMW przerysował pojazd jeleniogórzanina. W celu wyjaśnienia tej sytuacji sprawca zdarzenia zjechał na pobocze, a następnie gdy dowiedział się, że pokrzywdzony wzywa na miejsce Policję, postanowił uciec. Mężczyzna umyślnie najechał autem na pokrzywdzonego powodując jego upadek na maskę, a następnie gwałtownie ruszył w jego kierunku próbując go potrącić, po czym odjechał.

Policjanci, którzy zostali powiadomieni o zdarzeniu na podstawie zebranych informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali 41-latka podejrzewanego o popełnienie tych czynów. Ponadto okazało się, że mężczyzna kierował wbrew decyzji o cofnięciu mu uprawnień.

Mieszkaniec powiatu lwóweckiego usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Teraz za przestępstwa, o które jest podejrzany, odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułŚwiętował urodziny, ale skończyły się wódka i zakąski. Solenizant wpadł na fatalny pomysł
Następny artykułKombajnem zaklinował się na drodze w Koninie