Śmiertelny wypadek. 84-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w Zelowie, na terenie powiatu bełchatowskiego.

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 84-letni kierowca daewoo tico. Policjanci apelują o bezpieczną jazdę.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło 15 marca 2023 roku, około godziny 18.40, w Zelowie na ulicy Żeromskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 84-letni mieszkaniec Zelowa kierujący daewoo tico, wyjeżdżając z terenu posesji, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki BMW, którym kierował 19-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego. Niestety, mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej na miejscu zdarzenia, starszy mężczyzna zmarł. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe. Pod nadzorem prokuratora policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne, ustalili świadków. Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają teraz funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Zelowie.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od nas samych. Stosowanie się do obowiązujących przepisów w ruchu drogowym, brak pośpiechu, przewidywanie zagrożenia, to między innymi elementy dające bezpieczeństwo na drodze.

📷 KPP Bełchatów

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Nic bardziej prostszego wystarczy, że do nas napiszesz! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na wielkopolskanasygnale112@wp.pl

 

Poprzedni artykułOkropne. Sadysta wyrzucił do śmieci żywego psa w zawiązanym worku. Kundelek umierałby w mękach
Następny artykułKierowały promile. Spowodował kolizję był kompletnie pijany