Reklama samochody.pl

Dachowanie audi w Lesznie. Ranny 38-latek został przetransportowany do szpitala (ZDJĘCIA)

foto: Bartłomiej Klupś - Radio Elka Leszno
foto: Bartłomiej Klupś - Radio Elka Les

W poniedziałek, 12 kwietnia w godzinach rannych na starej piątce w Lesznie doszło do dachowania Audi. Ranny 38-latek został przetransportowany do szpitala.

Do groźnie wyglądającego dachowania doszło na Alejach Marszałka Józefa Piłsudzkiego w Lesznie „stara piątka”. 38-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki audi tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Mickiewicza, zjechał na zielony pas rozdzielający,  uderzył w barierki i dachował.

  • Na całe zdarzenie najechał dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Osoba poszkodowana znajdowała się poza pojazdem i była pod opieką. Karetka pogotowia zabrała mężczyznę do szpitala. Był on w szoku, uskarżał się na ból karku. Kierowca tłumaczył, że wpadł w poślizg – powiedział Radiu Elka mł. bryg. Adam Stępczak z KM PSP w Lesznie.

Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Leszna, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Po dojeździe na miejsce pierwszych służb, kierowca audi opuścił pojazd o własnych siłach. Decyzją przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego 38-latek został przetransportowany do szpitala. Droga przez dwie godziny była całkowicie zablokowana.

Poprzedni artykułPoważny wypadek na DK15. Ranne cztery osoby (ZDJĘCIA)
Następny artykułSzok. 15-latek dźgnął nożem sąsiada, bo ten zwrócił mu uwagę