Reklama Toyota

Czterech osadzonych uciekło z Zakładu Poprawczego. Jeden nie żyje, drugi został zatrzymany. Obława trwa

Czterech osadzonych uciekło z Zakładu Poprawczego. Jeden nie żyje.
Czterech osadzonych uciekło z Zakładu Poprawczego w Trzemesznie. Jeden nie żyje, drugi został zatrzymany, za kolejnymi dwoma trwa policyjna obława.
Funkcjonariusze po odebraniu zgłoszenia o ucieczce trzech 18-latków i jednego 20-latka natychmiast przystąpili do poszukiwań.
Początkowo uciekinierzy kierowali się w stronę Jeziora Popielewskiego. Gdy byli przy brzegu rozdzielili się. Dwóch próbowało przepłynąć Jezioro Popielewskie, pozostali pobiegli w stronę miejscowości Zieleń przy akwenie.
Mężczyźni znajdujący się w wodzie w pewnym momencie postanowili zawrócić. Do brzegu dopłynął tylko jeden. Został zatrzymany. Drugiego z wody wyjęli strażacy. Przez długi czas trwała jego reanimacja. Ratownicy z całych sił walczyli o jego życie. Niestety bezskutecznie.
I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie ogłosił alarm dla funkcjonariuszy.
Trwa obława za pozostałymi dwoma.
Jeden z osiemnastolatków ubrany był w granatową koszulkę z napisem prawdopodobnie 94, szare dresowe spodnie, buty sportowe koloru białego, ciemne włosy, wzrost około 180 cm. Drugi z nieletnich ubrany był w bluzę dresową typu kresz koloru zielono- niebieskiego, krótkie spodenki niebieskie, był bez butów, szczupłej budowy ciała wzrost ok. 180 cm.
W przypadku ich napotkania prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub pod telefon alarmowy 112.
Poprzedni artykułTrwa obława za uciekinierami. Policja szuka dwóch młodych mężczyzn
Następny artykułPożar lokalu gastronomicznego w Cichowie! Budynek spłonął doszczętnie (ZDJĘCIA)